Hakkımızda

1986 yılında kurulan HM.Çalışkan ltd.şti. bugüne kadar, dürüstlük, güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışı ve takım çalışması ile büyümesini sürdürmüş iş yaşamında bugünkü konumuna ulaşmıştır...

HM.Çalışkan 2005 yılından bu yana +GF+ George Fischer markasının Türkiye ve Türki Cumhuriyetleri (Azerbaycan,Gürcistan...) genel distribütörü olarak ürünlerini bayileri aracılığı ile pazarlamaktadır.

Hm-Çalışkan, 2007 yılında dünyada bir ekol olan ve ürünleri 175 ülke çapında kabul gören +GF+ markasının Türkiye için TSE belgelerini ve Gaz dağıtım firmalarından onay belgelerini almıştir.

Firma "Güven ve paranın birlikte kazanılması şahsiyetin gereğidir" parolası ile hareket ederek; boru ekleme parçaları, tesisat ve ısıtma grubu başta olmak üzere inşaat sektöründe her geçen gün yükselen bir yaşam grafiği çiziyor. Hm-Çalışkan Boru Ekleme Parçaları San.Tic.Ltd.şti. 22 yıllık iş tecrübesi, 5600 'ü aşan ürün çeşidi, fiyat ve hizmet kalitesinde sağladığı avantajlar ile Ankara'da faaliyet gösteriyor.

Dürüst hizmet, uygun fiyat, kalite güvencesi ve profesyonel hizmet anlayışı ile tüketicilerin beğenisini kazanan firma, bir aile şirketi olarak Hüseyin Çalışkan ve Mesut Çalışkan yönetiminde hizmetlerine devam ediyor.